Nasza firma

Jesteśmy zafascynowani potencjałem energii słonecznej i przekonani, że każdy ma prawo do korzystania z tego niezwykłego źródła energii. Nasza misja polega na dostarczaniu wysokiej jakości, ekologicznych rozwiązań fotowoltaicznych, które nie tylko obniżają rachunki za prąd, ale także zmniejszają ślad węglowy naszej planety. Pasja do czystej energii napędza nas do ciągłego doskonalenia naszych usług i poszukiwania nowych, innowacyjnych sposobów wykorzystania energii słonecznej.

Za cel postawiliśmy sobie oferowanie najnowocześniejszych technologii przyjaznych środowisku ale przez swoją prostotę obsługi oraz dostępność przyjaznych także ludziom dla których mają one pracować. Wierzymy, że nawet podstawowy zestaw fotowoltaiczny może przynieść wymierne korzyści.
Wiele lat działalności na rynku, wiedza oraz doświadczenie ekspertów a także współpraca z największymi zagranicznymi wytwórcami urządzeń OZE to filary na których opraliśmy naszą działalność. Z tego względu każda instalacja czy elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się nowoczesnością oraz wydajnością. Każde rozwiązanie jakie udostępniamy jest przemyślane i bazuje na wiedzy naszych ekspertów. Nasza oferta dedykowana jest nie tylko dla pojedynczych gospodarstw domowych ale także firm oraz instytucji. Chętnie doradzimy i pokażemy jak zestaw fotowoltaiczny może pomóc zmniejszyć koszty pozyskiwania energii żyjąc w zgodzie z przyrodą i jej zasobami.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni w zachodniej Polsce, gdzie rozpoczęła się nasza pasja do energii słonecznej i działalności w branży fotowoltaicznej. Od lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych w województwie lubuskim.

Nasza misja sięga jednak dalej – chcemy, aby każdy w Polsce miał dostęp do korzyści płynących z energii słonecznej. Stopniowo rozszerzamy naszą działalność na cały kraj – dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, coraz więcej osób i firm ma dostęp do ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań związanych z energią słoneczną. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na Mazowszu, w Małopolsce, na Pomorzu czy w jakimkolwiek innym regionie Polski, możesz liczyć na naszą ekspertyzę i wsparcie w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych.

 

 

Wszystkim osobom, które chcą poznać korzyści płynące z użytkowania elektrowni słonecznej, elektrowni wiatrowej, pompy ciepła, kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę, ogrzewania na podczerwień lub oświetlenia LED, proponujemy skorzystanie z darmowej formy wyceny, jeszcze przed wybraniem konkretnego rozwiązania.